• BULUTLAR İLETİŞİM
    • BİZİ HER ZAMAN ARAYABİLİRSİNİZ 0382 214 0542
Üyelik Girişi
İLETİŞİM


 

ŞUBEMİZ

Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
Takvim

Hakkımızda

Bulutoğulları Bilgisayar İletişim ve İnş.Tic.Ltd.Şti.

      Bilişim sektöründe 2005 yılından beri faaliyet gösteren Bulut Buğra iletişim & Bilgisayar’ın şirket merkezi Aksaray’dır. Satış,- teknik servis ve lojistik departmanlarına sahip olan ve bu departmanlarda da son derece kalifiye elemanları bünyesinde bulunduran şirketimiz, alanında Aksaray’ın önde gelen şirketleri arasındadır. Bulut iletişim bütün çalışmalarını toplam kalite yönetimi ve sonsuz müşteri memnuniyeti çerçevesinde şekillendirmekte, böylece her gün biraz daha ileriye daha sağlam adımlarla ilerlemektedir.  Sektörde satış  hizmetini bugüne kadar kesintisiz bir şekilde sürdürerek; teknolojinin en yeni ürünlerini ülkemize getiren ürün distribütörleriyle bilgisayar ve Cep Telefonu firmaları arasında köprü görevini yürüten Bulut Bilgisayar & İletişim;  tüm Aksaray genelinde oldukça geniş bir müşteriye sahiptir. Yaklaşık bir yıla yakın süredir, aktif biçimde çalışan Web tasarım ve  internet hizmetleri konusunda da alanında uzman kişilere sahip ve  sistem satışı yapan Bulut Bilgisayar & İletişim bu konudaki tecrübesini ve alt yapısını son kullanıcıların da hizmetine sunmaya karar vermiştir.

Teknolojinin her geçen gün ilerlediği ve satışların artık daha yaygın bir biçimde internet üzerinden yapılmaya başlandığı bu dönemde, biz de teknoloji sunan bir şirket olarak teknolojinin gerisinde kalamazdık, kalmadık ta. Şirketimiz, yakın tarihte Türkiye genelinde de tüm müşterilerimize uygun fiyatla teknoloji ürünlerine sahip olabilmelerini sağlamak için,  son kullanıcı kanalında  online satışlara başlayacaktır.

Son derece fazla ürün çeşidiyle, tüketicilerin beklentilerini her anlamda en üst düzeyde karşılayabilmek amacıyla çıkmış olduğumuz bu yolda hep daha ileriye gidebilmek en büyük temennimiz olacaktır.
Sıfır , ikinci el , Telefon,Tablet,Tablet Tamiri Cep Telefonu Tamiri ve  Fatura Tahsilatları için bilgi Almak isterseniz bizi bu numadradan arayabilirsiniz


           0382 214 0542

İnsan KaynaklarıCep Telefonu Reyonu

Ürün Reyonu

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret37788
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.26276.2878
Euro7.37427.4038
Saat
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 29° 14°